Kingston, Computex 2024’te Yarış Temalı “Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış” Sergi Vitrini Kurdu

Kingston Technology, COMPUTEX 2024’e yarış temalı “Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış” sergi vitriniyle geri döndü. Son teknoloji araçların ve yetenekli sürücülerin bir araya geldiği otomobil yarışlarının adrenalinini ve heyecanını standında canlandıran Kingston, performans, hız ve dayanıklılığa adanmış bir gösteri ortaya koymak üzere yarış pisti ve pitstop gibi yarışa özgü unsurları bir araya getirerek ürün serilerini seçkin yarışçılara dönüştürüyor Ayrıca Kingston’ın otonom yarış arabalarını güçlendiren çözümlerini içeren AI PC vitrini, Kingston’ın dikkat çekici inovasyon mirasını yeniden canlandırıyor.

Kingston APAC bölgesi Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Kevin Wu, şunları söyledi: “Yapay zekanın dönüştürücü etkisinin yanı sıra makine öğrenimi, bulut ve uç bilişimden üretken yapay zekaya kadar uzanan çok yönlü uygulamalar, sektörün görünümünü tamamen değiştirdi. Bu da söz konusu kavramların tam potansiyelini ortaya çıkarmak adına ortak bir istek uyandırdı. COMPUTEX 2024‘te Kingston ürünlerinin yüksek kapasiteli, yüksek performanslı çözümlere yönelik artan talepleri nasıl karşıladığını vurgulayan yarış temalı bir vitrinle bir dizi yeni yüksek performanslı bellek ve SSD ürününü tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Kingston olarak sınıfının en iyisi çözümler sunmaya ve ‘Sınırların ötesinde yarışırken’ sınırları zorlamaya kararlıyız.”

Kingston Şampiyonlar Kadrosu
Swift XS Profesyonel bir sürücünün çevikliğini yansıtan Kingston’ın cebe sığan harici SSD’leri, yüksek hızlara sahip son derece kompakt veri saklama çözümleri sunuyor. XS1000 Harici SSD için yeni bir kırmızı renk seçeneği sunularak, içerik oluşturucuların verileri bir yarışçı estetiği ile saklamalarına olanak sağlandı. Böylece değerli dosyaların güvenli bir şekilde saklanması ve her an yola çıkmaya hazır olması hedefleniyor.
Creative

Canvas

Canvas, Kingston’ın yüksek performanslı Canvas SD ve microSD bellek kartlarının ruhunu temsil ediyor, yaratıcılığın sürekliliğini sağlamak üzere yüksek hızlar ve büyük kapasiteler sunuyor. Hız ve veri saklama alanının güçlü bir birleşimi olan bu seri, yaratıcı sektör çalışanlarının heyecan verici eylemleri yakalamaları ve destansı anları korumaları için veri saklama alanını yükseltmelerini sağlayarak vizyonlarını hayata geçiriyor.
Guardian

IronKey

IronKey, güvenlik ve korumaya öncelik veren sağlam, deneyimli bir sürücü. Verilerin güvende kalmasını sağlayan sağlam bir savunma hattı sunan IronKey’in donanım şifrelemeli depolama seçenekleri en yüksek standartlara göre onaylandı. Çeşitli güvenlik ayarları, ister kurumsal ister küçük işletmeler için olsun, kullanıcıların kontrolü ellerinde tutmalarını sağlıyor ve verileri tüm tehditlere karşı koruma altına alıyor.
Versatile DataTraveler Arazi sürücüsü DataTraveler, Kingston’ın her koşula uyum sağlayan esnek USB bellek serisini temsil ediyor. Çeşitli kapasitelere ve form faktörlerine sahip bu kullanışlı USB sürücüler, dosyaları ve medyaları istenen her yere aktarmak için güvenilir mobil depolama alanı sunuyor.
Steadfast

Enterprise

Kararlı ve güvenilir sürücü Enterprise, Kingston’ın veri merkezlerinin bağımlı olduğu kurumsal sınıf DRAM ve SSD’lerine karşılık geliyor. Sunucu tarafında test edilmiş dayanıklılığı ve sunduğu sağlam veri bütünlüğü ile Enterprise, veri tabanları ve altyapılar için sorunsuz performans sağlıyor.

 

“Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış” standı, Kingston ürünlerinin üç temel gücü olan performans, hız ve dayanıklılığı, daha önce hiç görülmemiş bir şekilde otomobil yarışlarından esinlenilmiş bir alana entegre ediyor.

  • Kingston Şampiyonları: Kingston, 5 ayrı ürün serisini yapay zeka kullanarak seçkin sürücülerden oluşan bir takıma dönüştürüyor. Oyun, içerik oluşturma, kurumsal, şifreli veri saklama ve daha fazlasını kapsayan her bir sürücü, kendine özgü güçlü yönlerini ve Kingston’ın çeşitli yeteneklerini ortaya koyuyor.
  • Yapay Zekayla Güçlendirme: “Pit Stop”, yarış arabalarının bakıma girdiği ve performanslarını artırmak için toplanan verilerden yararlanıldığı alanın ismi. Kingston, bu kavramdan ilham alarak yapay zeka uygulamalarını sergilemek için “Built to Last” bölgesini kurdu. Kingston, NYCU Vulpes Yarış Ekibini ekip tarafından tasarlanan ve üretilen otonom yarış arabalarını sergilemeleri için davet etti. Araçta Kingston, AMD ve ASUS çözümleriyle donatılmış bir yapay zeka bilgisayarı kullanılıyor. Yapay zeka, çeşitli endüstrilerin gelişiminde önemli bir oyuncu olmaya devam ederken Kingston bellek ve veri saklama çözümleri, yapay zeka odaklı teknolojilerin uygulanmasını güçlendirmeye ve hızlandırmaya devam ediyor. Geleceğe doğru attığınız her adımda, Kingston yanınızda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir